КИЕВ
09:11
Брюссель
08:11
Москва
10:11
Среда, 2 декабря 2020

НовостиДвоє кандидатів від "Слуги народу" передумали балотуватися у Верховну Раду

12 июня, 14:38  Политическая  Украина

Відмовилися балотуватися екс-депутат Одеської міськради Дмитро Співак та директор Департаменту молоді та спорту КМДА Вадим Гутцайт.

 

Двоє кандидатів політичної партії "Слуга народу" відмовилися балотуватися в народні депутати на позачергових парламентських виборах 21 липня. Відмовилися йти в Раду, зокрема, екс-депутат Одеської міськради і політик Дмитро Співак, який був у списку під №33. На своїй сторінці в Facebook він пояснив, чому передумав йти в Раду. За словами Співака, після оголошення його номером 33 у списку партії, "в соціальних мережах розгорнулася проти мене і моєї сім'ї ціла кампанія з дискредитації".

 

На думку Співака, його журналістська і телевізійна діяльність дасть йому великі можливості впливати на формування громадської думки і приносити користь країні. "Поки в Україні думки так званих "патріотів" і "активістів" будуть сприйматися, як істина в останній інстанції, і вони будуть безкарно і під прикриттям впливати на уми громадян і позицію влади, наша молода демократія буде і далі ходити по замкненому колу. А тому, я бачу своїм завданням зробити все можливе, щоб такі персонажі назавжди зникли з суспільної свідомості людей і життя країни", - додав він.

 

Передумав балотуватися в депутати також директор Департаменту молоді та спорту КМДА, відомий фехтувальник Вадим Гутцайт. У списках партії "Слуга народу" він значився під номером 81. Він на своїй сторінці у Facebook заявив, що є людиною справи, а не політиком. Своїм завданням Гутцайт вважає насамперед - бути корисним для суспільства. "Упевнений, що більше користі я принесу, все-таки, у виконавчій владі. Чи то в Києві як керівник Департаменту спорту, чи то, в Міністерстві молоді та спорту", - написав Гутцайт, наголосивши, що на нього можна розраховувати, де буде корисний. Як повідомляв УНІАН, 9 червня "Слуга народу" президента Володимира Зеленського під час з'їзду у Ботанічному саду Києва оприлюднила сотню кандидатів, які за списком партії братимуть участь у дострокових виборах Верховної Ради 21 липня 2019 року. Також було названо десятку кандидатів, які розглядаються для висування у мажоритарних виборчих округах.

 

 

Джерело: УНІАН

 

 

 

 

 

 

 

Версия для печати


Оставить комментарий

 Прокомментировать с помощью Facebook

Обзор сети

Разместить рекламу