КИЕВ
10:49
Брюссель
09:49
Москва
11:49
Воскресенье, 20 сентября 2020

НовостиОкупанти грошима заохочують бойовиків Донбасу оформлювати громадянство РФ, - розвідка

20 мая, 14:17  Политическая  Украина

При цьому затримують зарплати рядовим та сержантам, які приїхали з РФ

 

На Донбасі російські офіцери розповсюджують інформацію про можливе підвищення зарплат бойовикам із числа місцевого наседення у разі прийняття їх у громадянство Російської Федерації. Як інформує РБК-Україна, про це повідомило Головне управління розвідки Міноборони України.

 

При цьому, як вказує розвідка, грошове забезпечення сержантському й рядовому складу російських військових постійно затримується та не виплачується у повному обсязі.

 

"Зазначене призводить до зростання протестних настроїв серед особового складу. Так, в окремих передових підрозділах противника більше третини особового складу виявили бажання достроково звільнитись з військової служби, зросла кількість випадків самовільного залишення місць служби та дезертирства", - передає дані розвідки пресс-служба Міноборони.

 

Нагадаємо, проросійські бойовики на Донбасі розширили повітряну розвідку в українському тилу. Також російське командування окупаційних військ посилило діяльність з метою провокації загострення ситуації уздовж лінії зіткнення.

 

 

 

Джерело: РБК-Україна

 

Версия для печати


Оставить комментарий

 Прокомментировать с помощью Facebook

Обзор сети

Разместить рекламу