КИЕВ
04:46
Брюссель
03:46
Москва
05:46
Четверг, 28 сентября 2023

НовостиКоманда Зеленського буде подавати законопроекти щодо нового податкового кодексу та кодексу про працю

03 апреля, 09:13  Политическая  Украина

Команда кандидата в президенти Володимира Зеленського у разі його перемоги на виборах має намір відразу розпочати реформи тих галузей і систем, зміни в яких були лише імітовані.

 

Про це сказав радник Зеленського екс-міністр фінансів Олександр Данилюк на Free market road show.


"Звичайно треба буде почати з того, щоб ті реформи, які насправді були просто імітовані, щоб їх зробити по-справжньому. Які вони? Перше - це судова реформа. Ми на наступному тижні представимо наше бачення", - сказав він.


За словами Данилюка, у них є декілька рішень, які дозволять "поставити все з голови на ноги". "Почнемо з Верховного Суду та Апеляційного суду", - додав він.Також команда Зеленського буде подавати законопроекти щодо нового податкового кодексу та кодексу про працю, щоб зробити "законодавство у цих сферах ліберальним".


За словами Данилюка, наразі вони виходять "на фінішну пряму по цих напрямках".


"Наступне це перезапуск антикорупційної інфраструктури, яка, на жаль, не працює, вона є політично залежною. Дуже сподіваюся, що Антикорупційний суд не доведеться створювати формально Зеленському, а це зробить Порошенко. А він мав це зробити ще минулого тижня", - сказав Данилюк. На його думку, за політичної волі Антикорупційний суд вже сьогодні міг би ухвалювати перші рішення. "Я впевнений, що ці рішення і перші посадки, вони вже відбудуться незабаром після зміни керівництва країни", - сказав радник Зеленского.


Також, за його словами, команда працюватиме над створенням інституту фінансових розслідувань і над тим, щоб прибрати тиск правоохоронних органів на бізнес.


Він додав, що спроби реформувати старі інституції - прокуратуру, суди, СБУ, Державну фіскальну службу - закінчилися провалом.


"Тому є єдиний підхід, до якого нам доведеться вдатися, це старий підхід революції: "до основания, а потом" (цитата з міжнародного пролетарського гімну "Інтернаціонал" "Весь мир насилья мы разрушим До основанья, а затем Мы наш, мы новый мир построим, - Кто был ничем, тот станет всем", - ред.). Інше не працює. Тому наш підхід до реформування і ГПУ, і всіх органів, які я перелічив, - це буде: викорінити повністю оцей вірус корупції і старих підходів. І керувати ними (цими органами - ред.) мають люди, які вийшли не із системи", - підсумував Данилюк.

 

Джерело: Українська правда

Версия для печати


Оставить комментарий

 Прокомментировать с помощью Facebook

Обзор сети

Разместить рекламу