КИЕВ
08:47
Брюссель
07:47
Москва
09:47
Четверг, 25 июля 2024

Новости20 вересня відбудеться загальнонаціональний страйк аграріїв

02 сентября, 17:36  Политическая  Украина

20 вересня в усіх регіонах Україні відбудеться загальнонаціональний страйк аграріїв. Одночасно кілька десятків тисяч аграріїв також зберуться під стінами Верховної Ради та Уряду.

 

Таке рішення було ухвалено сьогодні на розширеному засіданні Президії Аграрної партії України з головами профільних асоціацій в складі Всеукраїнського аграрного форуму та Страйкового комітету.

 

Учасники засідання відмовилися від намірів попередньо збирати Всеукраїнське аграрне віче, як було заплановано раніше. Вирішено одразу розпочати підготовку до страйку. Причиною було названо абсолютну "глухоту" представників уряду у робочій групі.

 

"В створеній урядом групі відбувалася лише імітація діалогу. Уряд не зробив жодного кроку для порятунку країни. Всі тверезі пропозиції з боку аграріїв, були фактично відкинуті. А та державна допомога, яку заплановано на рівні 5 млрд. грн., означає знищення тваринництва в Україні. Парламент не збирається ухвалювати жодних змін до податкового законодавства. За кошт агровиробника, який і без того сьогодні тримає на плечах усю країну, хочуть залатати бюджетні дірки. Країну штовхають до економічного і соціального колапсу. А потім ще хочуть дограбувати українців забравши у них землю. Ми цього не допустимо", - сказав голова Аграрної партії України Віталій Скоцик.

 

Політик підкреслив, що люди доведені до відчаю і цей відчай тільки посилиться у світлі чергового підвищення тарифів.

 

"Аграріїв звинувачують у "розхитуванні ситуації", але це роблять ті, хто хоче вщент знищити основу української економіки через свідомий саботаж або ганебну непрофесійність. Інакше хай мені хоча б один урядовець чи парламентар скаже, як так сталося, що саме в останні два роки, саме після посилення податкового тиску на аграрний сектор, у цій сфері ВПЕРШЕ за 15 років розпочався спад. Це прямий наслідок дій тих, хто тиснув у парламенті кнопки і забирав фіксований сільгоспподаток та спеціальний режим ПДВ. Це відповідальність тих, хто зараз втілює ці зміни в життя. В результаті фіскальне навантаження на гектар землі в обробітку зросло у 41 раз. М'ясо, молоко, масло вже стали малодоступними для українця, а за місяць таким же делікатесом може стати звичайний хліб", - переконаний політик.

 

Голова Аграрної партії зауважив, що урядовці і парламент мають ще час до 20 вересня, щоб продовжити мораторій на продаж землі, внести зміни, які відновлять фіксований сільгоспподаток та спеціальний режим ПДВ.

 

"І економісти, і податківці в уряді вже переконалися, що Україна тільки втрачає від цих податкових новацій. Замість очікуваних 20 млрд. грн, заледве збирають два. Ми вимагаємо виправити помилки, які вбивають Україну. Повернення податкової системи яка діяла до 1 січня 2015 року та прийняття законопроекту 3851-1 для врегулювання оподаткування в поточному році. Має бути подовжений мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення. І взагалі мають припинитися будь-які спекуляції про зняття мораторію до того часу, поки народ не прийме відповідне рішення на референдумі. Депутати та урядовці мають час виділений законом, щоб до 15 вересня всі необхідні зміни були враховані у бюджетній резолюції. Ми ж готуємося до проведення страйку. Ми віримо лише діям, а не словам", - підсумував Віталій Скоцик.

 

Версия для печати


Оставить комментарий

 Прокомментировать с помощью Facebook

Обзор сети

Разместить рекламу